PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641448}

Moon That Embraces the Sun

Hae-leul Poom-eun Dal
7,8 347
ocen
7,8 10 1 347
Hae leul Poom eun Dal
powrót do forum serialu Hae-leul Poom-eun Dal

Wrażenia

ocenił(a) serial na 10

Właśnie skończyłam oglądać i jak dla mnie ta drama jest świetna...Z czystym sumieniem
mogę dać 10/10..Poleca:)

ocenił(a) serial na 10
Gosia5

Ja kończę, ale i tak... MIAŻDŻY. Dawno nie widziałam czegoś aż tak dobrego... Co prawda, jak dzieciaki dorosły, trochę magii uleciało... Grają tak, ee, schematycznie, ciepłe kluchy... Il Woo w ogóle jakby pozostał w Ramyun Shopie. Co nie zmienia faktu, że też z czystym sumieniem mogę dać 10/10.

Gosia5

Drama dobra. Choć moją ulubioną produkcją tego typu była, jest i będzie Hwang Jin Yi. Jak nie widziieliście, sięgnijcie po ten tytuł.
Ale nie zbaczając z tematu, pierwsze 5 odcinków dałabym 10/10. Świetna gra, fabuła, wciąga. odcinki od 6 - co prawda nadal wciągały, ale w mniejszym stopniu. Trochę nieumiejętność gry niektórych aktorów (np. Han Ga In) razi... dramka przez to traci w moich oczach. Jednak nadal jest to bdb produkcja i z czystym sercem mogę dać 8/10.

ocenił(a) serial na 7
Karolcia955

Hmmm... no ja przeszedłem właśnie przez pierwsze 5 odcinków jak przez masło. Naprawdę świetne! Pierwsze 5 - 10/10. Niestety zmiana aktorów po piątym odcinku była takim szokiem, że niestety całkiem przeszła mi na tę dramę ochota :/

Gosia5

Hum... a ja właśnie zaczęłam i jest jedna rzecz, która mnie trochę denerwuje. A mianowicie te "kreskówkowe" zagrywki w stylu blasku (dosłownie) bijącego od bohatera, ale po za tym klimacik całkiem przyjemny.

Kandara

hej, nie wiecie gdzie to można obejrzeć ?

atika

na gooddrama z ang napisami

ocenił(a) serial na 9
Gosia5

polecam tez... nie wszystko do końca mi się coprawda podoba ale 9/10 dam!! i faktycznie po zmianie aktorów to nie było juz to samo ale i tak piekna!!!

użytkownik usunięty
Gosia5

Ile miałaś odcinków? Widziałam tylko 20, a w info na stronie widnieje 22.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones