Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja (2021-2024)
Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja: Sezon 3 Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja sezon 3, odcinek 7

Przejęcie

Extraction 23m
8,2 217
ocen
8,2 10 1 217
Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja
powrót do forum s3e7

smutny koniec.

ocenił(a) serial na 9

Niestety mam przeczucie że ten serial skończy się niemal identycznie jak 7 sezon wojen klonów, patrząc po śmierci nemeca i fireballa i innych klonów będzie coraz gorzej i niestety Rebelia klonów może upaść. Dla każdego fana wojen klonów ten serial to dobicie kolejnego gwoździa do trumny

ocenił(a) serial na 8
diablo_34

Pewnie tak. Przypuszczam ukryją się na tym świecie gdzie była ta czarnoskóra złodziejka i laska Techa. Idę o zakład że ten specjals to klon samego klona Crosshaira.

ocenił(a) serial na 8
wiesiekpuchacki

mi przeszła taka myśl, że może być to Tech

ocenił(a) serial na 8
TheDziKiPL

Ciekawa teoria. Bardzo ciekawa :)

ocenił(a) serial na 8
wiesiekpuchacki

A ja natrafiłem na inną ciekawą teorię sugerującą, że tamten klon to mix DNA członków Bad Batch, czyli Crosshaira, Huntera, Techa.

ocenił(a) serial na 9
michal98_filmweb

Też o niej słyszałam! Ogólnie sporo osób skłania się ku temu i jeszcze wspominając teorię, że to może być Cody, tylko trochę podrasowany. I nie wiem, która z tych opcji jest najsmutniejsza - Czy to, że Cody jednak nie zdezerterował, a został kolejnym z eksperymentów Hemlock'a, czy to że to mógłby być Tech poddany podobnym zabiegom, czy wreszcie sam sklonowany Crosshair albo mieszanka wszystkich Bad Batch... Oj jest ogromny potencjał na kolejne smutne zakończenie i kolejną ranę na sercu fanów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones