Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja (2021-2024)
Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja: Sezon 2 Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja sezon 2, odcinek 5

Pogrzebani

Entombed 27m
5,7 309
ocen
5,7 10 1 309
Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja
powrót do forum s2e5

co to za odcinek?

ocenił(a) serial na 7

Parszywa zgraja leci na dziwną planetę, wchodzi do środka góry, aktywuje jakieś tajne przejścia, znajduje serce góry, które uruchamia wielką bestie z wielkim laserem, która wychodzi z góry i rozwala laserem część planety. Zgraja nawet nie kwestionuje tego, co właśnie się wydarzyło, tylko odchodzi sobie jakby nigdy nic. Wygląda jakby scenariusz napisał siedmiolatek z bujną wyobraźnią.

ocenił(a) serial na 8
Abecadlo1692

To konstrukcja stworzona przez Zeffo z Fallen Order. Tam, by dostać się do niektórych miejsc w grobowcach też trzeba było odblokować podobne tajne przejścis. Strażnicy-droidy grobowców Zeffo w grze atakowały takim samym laserem. Tylko, że tamte miały z 3 metry wysokości, a nie dobry kilometr tak jak to coś tutaj. Rzeczywiście, dziwny odcinek, nasze klony definitywnie nie mogły widzieć wcześniej czegoś podobnego, kultura Zeffo była niemal zupełnie zapomniana.

ocenił(a) serial na 8
elrond123

Też mi się skojarzyło z Zeffo, ale odcinek typowy filler, brakuje mi kilkuodcinkowych historii jakie były w CW. Mam nadzieję, że kolejne więcej wniosą do serialu. Szkoda też, że nie dostaliśmy więcej informacji na temat tej cywilizacji. Po rewelacyjnym 3 odcinku zostajemy zasypywani mało znaczącymi wątkami, które straszne psują tempo serialu który i tak ma krótkie odcinki.

bleyd

Mi ta konstrukcja skojarzyła się z Tallneck z Horizon.

ocenił(a) serial na 7
Abecadlo1692

Faktycznie dziwny odcinek, ale wpisujący się typową dla Filoniego synkretyczność obecną u niego zresztą już od wojen klonów. Mam wrażenie że te kilka pierwszych odcinków to typowe zapychacze inspirowane jakimiś innymi filmami i motywami (Tutaj jest to Indiana Jones, chociażby ta scena z sercem góry, ewidentne odniesienie do Poszukiwaczy). Więcej tutaj zabawy formą niż pchania fabuły, ale wydaje mi się że zwyczajnie na to drugie musi poczekać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones