PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790820}

The Best Hit

Choi-go-eui Han-bang
7,3 160
ocen
7,3 10 1 160

Choi go eui Han bang
powrót do forum serialu Choi-go-eui Han-bang

Pytanie

ocenił(a) serial na 7

Ktoś ogląda? I poleca?

dolenka25

Obejrzałam. Nawet zabawna. Co prawda, nie jest to humor na poziomie Kill me, heal me albo Strong Woman Do Bong Soon ale odcinki są krótkie, gra tu kilku przystojniaków a fabuła jest całkiem ciekawa. Więc jeśli jeszcze nie oglądałaś to polecam.

ocenił(a) serial na 7
LeelaTuranga_85

Dzięki za info :) Mówiąc szczerze, mało jest tak dobrych dram, jak "Strong woman...", czy "Kill me, heal me", ale aktorzy, którzy tu grają, to jedni z moich ulubieńców, więc pewnie się jednak skuszę i obejrzę :)

dolenka25

Może ze swojej strony masz coś do polecenia? Właśnie skończyłam oglądać Vampire Idol i szukam czegoś ciekawego do obejrzenia ;).

ocenił(a) serial na 7
LeelaTuranga_85

Niestety, na razie nie mam nic z nowości, bo czasu strasznie brak, żeby coś nowego zaczynać. Jak coś znajdę godnego polecenia, to dam znać :D

ocenił(a) serial na 7
dolenka25

Hej, właśnie skończyłam "The Secret Life of my secretary" i mogę powiedzieć, że nawet polecam, taka nieco niesztampowa historyjka, bez jakichś strasznych płaczów, z fajnymi bohaterami, choć motyw ze śmiercią z powodu ryby jakoś brzmi totalnie niedorzecznie hehe. obejrzyj, jeśli masz ochotę, zobaczysz, o czym mówię. Dostępne na viki.com. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
dolenka25

Odcinki krótkie? Dlaczego jak wpiszesz serial to odcinki trwają ponad godzinę ? 70 minut z hakiem. Sweet revegne jest krótkie.A to są dwa inneseriale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones