Conchata Ferrell

Conchata Galen Ferrell

7,6
2 834 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Conchata Ferrell

Nie zgodzę się z moim przedmówcą, dla mnie w Dwóch i pół gra bardzo sztucznie i nie jest śmieszna. 1/10

Froogo

to Twoje wlasne zdania wiec jakos trzeba ja uszanowac ale jeslu uwazasz ze tam nie jest smieszna to ja nie wiem co dla Ciebie jest zabawne.ona gra tam rewelacyjnie

marjan99

marjan99, piszesz, że zdanie innych trzeba uszanować, po czym sugerujesz nieprzyjemnie, że Froogo nie ma ani poczucia humoru, ani pojęcia o grze aktorskiej. Dla mnie również ona jest rewelacyjna, ale proszę, nie traktujmy się w ten sposób.

Nomirien

Dla mnie ta postać w Dwóch i Pół jest dopełnieniem wspaniałej komedii. Gra bardzo dobrze i nie widzę w niej sztuczności. Jest podporą serialu, gdy magiczne trio w danym odcinku ma słabszą formę komediową, to wtedy wkracza Berta. Chciałbym, żeby częściej występowała w odcinkach. Oczywiście szanuje zdanie pana Froogo, ale mam prawo się z nim nie zgodzić.

Note

Oczywiście masz prawo i ja również szanuje twoją opinię. POZDRAWIAM! ;-)

Nomirien

Dzięki! PEŁNA kultura - to mi się podoba! ;-)

Froogo

ona jest super w dwóch i pol

Froogo

Może cie nie śmieszyć i nie podobać ci się gra ale na 1 to chyba nawet Mroczki nie zasługują. Trzeba być kompletnym klocem żeby dostać 1

Froogo

Mnie tam śmieszy na max. Moja ulubiona postać w Dwóch i pół! :)

tsch

A Siebie lubisz ?

90Ramzes09

Ale czemu ja? To zakładającemu wątek odpowiedz.

tsch

Przepraszam Bardzo,że tak wyszło ,miało być inaczej,wiem,wiem o Ciebie nie chodzi :)

90Ramzes09

No więc odpowiadam. NIE. Siebie też nie lubię. Lepiej ci? Tylko po co się tak spinasz? Napisałem swoją opinię, po to właśnie jest tutaj opcja komentowania. Nie zgadzasz się ze mną? A proszę bardzo!

Froogo

mi też w dwóch i pół podobała się najwyżej na 2/10, ale nadrabia w swoich rolach filmowych

użytkownik usunięty
Froogo

chyba oglądaliśmy dwa różne seriale, bo mi najbardziej przypadła do gustu

Być może. Dziwię się trochę, że to właśnie ona była według Ciebie najlepsza. Jak dla mnie Allan i Charlie biją ją na głowę humorem i naturalnością. Ale każdy ma swoje zdanie. POZDRAWIAM SERDECZNIE! :)

Froogo

Allan to najsłabsze ogniwo serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones