PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038735}
5,8 1 310
ocen
5,8 10 1 1310
5,8 4
oceny krytyków
Za duży na bajki 2
powrót do forum filmu Za duży na bajki 2

Pierwszą część z przyjemnością obejrzeliśmy w kinie. Podobał nam się film i gra młodych aktorów. Czy druga cześć jest równie dobra, czy lepiej zaczekać aż wejdzie do streamingu?

Ida_Anna_Zajbert

Stworzyłem konto żeby ci odpowiedzieć. Dla mnie film był bardzo dobry, podobał się dzieciakom, byłem z przyjaciółmi i bardzo chwalili. Troche nie rozumiem podejścia ludzi, że ,,ten film nie powinien powstać'', bo wyszedł on bardzo dobrze, z morałem, i bardziej dynamiczny. Myśle że sama powinnaś to ocenić, bo wzorując się na opiniach tutaj, można pominąć inteligentny film. Ja osobiście serdecznie polecam i mam nadzieje że powstaną kolejne części.

ocenił(a) film na 6
Ida_Anna_Zajbert

Trochę inny jak pierwsza część, ale niewątpliwie momenty ma, szczególnie bardzo dobra końcówka filmu. Na plus góral z Sosnowca na minus ojciec i ta cała historia z nim. Szkoda, że zabrakło dziadka... Ogólnie jeśli podobała Ci się 1 część na drugą spokojnie się wybierz, nie powinnaś żałować. Fajny, lekki film dla całej rodziny.

gzegar

Dziękuję za Wasze odpowiedzi. Obejrzymy , chociaż zbyt często kontynuacje nie są już tak dobra jak pierwsze produkcje. No i warto wspierać twórców w kinach, skoro na platformach nie ma tantiem.

ocenił(a) film na 5
Ida_Anna_Zajbert

I ta kontynuacja nie jest dobra, a tak czekałam. . Może nawet bardziej niż dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones