PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853675}

Wszystko wszędzie naraz

Everything Everywhere All at Once
6,9 72 469
ocen
6,9 10 1 72469
7,1 57
ocen krytyków
Wszystko wszędzie naraz
powrót do forum filmu Wszystko wszędzie naraz

Ogólna ocena mega wysoka a sam film to jakaś porażka, nic mnie tutaj specjalnie nie zaciekawiło a wręcz w większości mnie drażnił i nudził, głupkowaty humor też nie w moim klimacie, aktorsko też nie powala, postacie mało wyraziste i po prostu nie ciekawe tak aktorsko jak i wizualnie.
Podsumowując samego pomysłu nie krytykuje (bo można było zrobić z tego coś dużo lepszego i ciekawszego) ale sam scenariusz jak dla mnie beznadziejny i w większości chaotyczny, ogólnie co bym nie napisał to po prostu film mi się kompletnie nie podobał i stąd taka moja ocena...

ocenił(a) film na 8
slobi

Haha! Hmm.. Postacie mało wyraziste? Proponuję jeszcze raz obejrzec i zwrócić uwagę np. na córkę bohaterki - świetnie zagrana rola, już zaczynam śledzić młodą aktorkę . Albo na panią urzędniczkę (J. L. Curtis). Przecież tam byla absolutnie cała gama emocji i na pewno wyzwanie aktorskie.

ocenił(a) film na 4
slobi

Też bardzo podobał mi się pomysł i dlatego nie mogłam się doczekać, żeby go obejrzeć. Ale im dalej, tym bardziej chciałam, żeby się już skończył.

ocenił(a) film na 3
slobi

Jestem w szoku gdzie w tym filmie był humor i niby co było zabawne???? Serio pytam bo chyba nie parówkowe ręce, notabene na tym zakończyłam oglądanie. Jednak od kilku lat Oskar oznacza "omijać szerokim łukiem"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones