PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806077}

Strażnicy Galaktyki: Volume 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3
7,8 56 485
ocen
7,8 10 1 56485
7,5 38
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki: Volume 3

Zarąbisty film! (9/10)

ocenił(a) film na 9

Akcja jak zwykle u Strażników super. Humor jak zwykle super. Ta część Strażników jest najbardziej emocjonalna ze wszystkich części, ale w naturalny sposób, bez bzdetnej ckliwości. Bardzo dobre przesłanie filmu – przeciw eksperymentom na zwierzętach, przeciw genetycznym modyfikacjom ludzi, przeciw budowaniu nowych światów metodą prób i błędów oraz ogólnie przeciw zabawie w boga. Kilka drobnych wad, których nie warto wymieniać, ponieważ obniżają idealną ocenę tylko troszeczkę. (9/10)

MKs

100% racji.

ocenił(a) film na 8
MKs

Każda część Strażników mnie wzruszyła, ale przyznam, że "trójka" jest szczególnie emocjonalna. Właśnie ze względu na tematykę zwierzaków. Piękne sceny, czasami smutne i wręcz brutalne, ale z pewnością poruszające serca widzów. Po scenie z pierwszej części, kiedy Groot uratował przyjaciół, myślałem, że nic tego nie przebije w kolejnych odsłonach. Cóż mogę powiedzieć po obejrzeniu trzeciej części? Jednak się udało pójść krok dalej:)

ocenił(a) film na 8
MKs

Mnie zastanawia co Lylla miała na myśli jak spotkała się z Rockettem w "niebie" gdy powiedziała że za każdym mniejszym stoi ktoś większy

ocenił(a) film na 6
borsuk96

Może furtka dla GotG 4? Może dowiemy się, kto stał za Ewolucjonistą?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones