PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846099}
5,8 19 686
ocen
5,8 10 1 19686
6,2 37
ocen krytyków
Prime Time
powrót do forum filmu Prime Time

Dobry

ocenił(a) film na 7

Usypiałem gdy go włączałem i spodziewałem się totalnej lipy.
Fakt, temat oklepany ale w dzisiejszych czasach każda innowacja to niemal murowany sukces.
Mnie film rozbudził, dobra a poksullbym się o stwierdzenie, że nawet bardzo dobra gra aktorska, scenografia nie powalała lecz w tym temacie średnie pole do popisu mieli producenci.

Może i nie jestem wymagającym widzem ale film mi się po prostu dobrze oglądało.

Gdy po seansie przeczytałem, że jest oparty na prawdziwym wydarzeniu to mnie wgniotło w fotel, podczas seansu zadawałem sobie kilka pytań, min po do, dlaczego i co chce przekazać - lubię się pary rzeczy domyślać.
Film który będę polecał

Boskiadrian_Boski

Nie warto wspierać twórców, którzy bez zgody, wykorzystali ten temat w celu zrobienia tego "dzieła" i tak już spóźnionego o co najmniej dekadę.

ocenił(a) film na 7
Taio

Musisz być bardzo empatyczna osoba - ja mam nieco odmienne zdanie ntt.
Uważam, że można się zainspirować kazdym wydarzeniem chyba, że jest ono osobiste i gdzieś tam zasłyszane. Tu fabule znało pół kraju.

Boskiadrian_Boski

I dlatego większość scenografii jakby wycięta z 2003 ze studia z logiem TVP. Obejrzyj sobie materiał na YT, gdzie reżyser nawet nie kryje się z tym, że ta historia zainspirowała go do stworzenia tego filmu, jak już pisałem wczesniej, spóźnionego o kilkanaście lat. Poza tym, skoro sam sprawca tego zdarzenia nie wyraził zgody by wykorzystywać jego wizerunek do robienia filmu, to coś musi być na rzeczy. Ale co tam, zapłacą mu gdzieś po cichu by nie było żadnej afery, no przecież w 2021 nie włamie się do siedziby TVPIS. Zmierzam również do tego, że nie ma za bardzo za co chwalić twórców za ten film, scenariusz słaby, pomysł na film pisałem wcześniej, a również widać inspirację takimi filmami jak Król Komedii i Money Heist. Jedyną plusem tej produkcji jest Bielania, który próbował zagrać na tyle ile pozwolił scenariusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones