PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846413}

O wszystko zadbam

I Care a Lot
5,9 56 292
oceny
5,9 10 1 56292
5,2 30
ocen krytyków
O wszystko zadbam
powrót do forum filmu O wszystko zadbam

Zabić Rosamund Pike

ocenił(a) film na 4

Czy komuś jeszcze scena ucieczki z tonącego auta wydawała się kompletnie absurdalna? Czy to thriller, czy to komedia...

ocenił(a) film na 4
bloidas

Ostatnie pół godziny to jednak komedia. Szkoda, ponieważ posiadał potencjał

ocenił(a) film na 5
bloidas

Super potencjał. Wiecie co jest najgorsze? Właśnie to rozczarowanie, z tak mega początku, tak upaść nisko. Jeszcze ten karzeł co spał ze świniami, myślałem że z niego jakaś gruba ryba... A ten poszedł jeszcze z nią na układ, po takim upokorzeniu.

ocenił(a) film na 1
bloidas

Absurd goni absurd. Tragedia. Straszny gniot.

ocenił(a) film na 3
bloidas

Kpina z widza to scena, gdy jest w kopalni przywiązana do krzesełka. Twardzielka, no niech to!

dobrypiatek

heh dokładnie tak

ocenił(a) film na 6
bloidas

To jest scena tym bardziej debilna, że NIEMOŻLIWE jest wybicie okna z samochodu znajdującego się pod wodą, i to jeszcze na takiej głębokości. Pogromcy mitów to testowali. Napór wody jest tak duży, że nic się nie da zrobić.

ocenił(a) film na 6
celebes

A nie testowali przypadkiem sytuacji w której wewnątrz nie ma wody?

ocenił(a) film na 5
celebes

Po wpadnięciu samochodu do wody szyba była już popękana. Może to coś zmienia.

ocenił(a) film na 7
celebes

To jest satyra więc w sumie podgatunek komedii. Zatem wszystko się zgadza

ocenił(a) film na 2
celebes

W filmie okno było otwarte, więc woda już była wewnwtrz, ale to i tak idiotyzm. Marli ledwo udało się wybudzić a już nogami wybiła szybę będąc w wodzi (BMW powinno ich za to pozwać!!!) i wypłynęła kilka metrów w górę.. I to wszystko będąc kompletnie pijaną i pobitą.
Chuck Norris w spódnicy.

ocenił(a) film na 7
Kubala_82

No, to właśnie chciałam napisać, dzięki. Pijana, po chloroformie i pobiciu..

ocenił(a) film na 7
bloidas

Najbardziej śmieszy mnie słabość mafii. Ale dostałem zakończenie na jakie liczyłem.

ocenił(a) film na 3
kryslav

Chyba każdy czekał aż umrze ;)

oscarns

Ja czekałam na jakąkolwiek jej karę. Ale w sumie egzekucja też. Też mi podeszła. Okropna główna bohaterka.

ignis_2

Ja byłem żądny tortur ;(

ocenił(a) film na 7
Bzium_3

Ja też ;) Obcęgi, lutownica w dupie i te sprawy, a dostałem gadającego karła.

ocenił(a) film na 5
oscarns

Dokładnie, do samego końca czekałem , aż tu nagle pan w czapeczce okazał sie ratunkiem :) ukłony dla niego, uratował film :D

kryslav

Już myślałam,że się nie doczekamy jej kary.

ocenił(a) film na 6
kryslav

Zakonczenie wynagradza no i to jest satyra bardziej,tak wiec przymknac oko trzeba.

ocenił(a) film na 3
bloidas

Bo to powinna być od początku full komedia gangsterska jak Boski chillout, albo full Thriller.
Mix nie wyszedł. Nie tak łatwo być Guyem Ritchie/Quentinem Tarantino/ braćmi Coen

ocenił(a) film na 7
bloidas

Przegiąłeś z tym tytułem wątku. Brzmi tragicznie.

ocenił(a) film na 5
bloidas

jakby zatonęła, a ta druga się zagazowała to bym dał 7/10, a to tylko 5, i to też naciągne 5

ocenił(a) film na 3
bloidas

tak, ta scena była okropna i jeszcze jak jej się to udało pod wpływem alkoholu i jak można tak długo się topić i nie umrzeć, to samo się tyczy drugiej dziewczyny, która zatruła się gazem

kasiakasia_10

Z jednej strony każdy kibicuje Tyronowi, bo w końcu chce uratować matke, no ale chwilaaaa czy on aby nie jest z mafii, nie okradał "swoich" co swiadczy powiedzmy o paskudnym charakterze, nie wspominajac o wykorzystywaniu mlodych dziewczyn do szmuglowania "czegos". Jego matka, tez mogla mieć swoje za uszami. Wiadomo, wchodzę troszkę głęboko w film, ale kurde, jestesmy kierowani emocjami ze biedna Pani Peterson, ale tak naprawdę nie ma w tym filmie pozytywnych bohaterów, dla mnie finał taki że ona ginie w tym BMW co jest wiadome, wydostanie sie to bzdura, ew sama zostaje ubezwłasnowolnieniona i zamykana gdzies, a Tyrona znajduje mafia i tez eliminuje

ocenił(a) film na 4
bloidas

Witam w klubie, od połowy ten film staje się nieświadomie czarną komedią, chuda Pike prawie jak komanos z Mossadu. Raczek chyba oglądał jakiś inny film, albo ocenił wysoko za wątek LGBT (który akurat tutaj pasuje) - bo chyba nie za scenariusz

ocenił(a) film na 3
bloidas

Bo to chyba czarna komedia jest, prawda? Film Średniak - 3/10

ocenił(a) film na 6
Masta_NasS

3 to kpina,film ma dobra muzyke,Pike i daje kuksanca wielu patologiom spolecznym.

aronn

OMG, muzyka jest beznadziejna...

ocenił(a) film na 6
ekjg

Muzyka robi klimat ciezki.

aronn

No tak, faktycznie,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones