PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017673}

Godzilla i Kong: Nowe imperium

Godzilla x Kong: The New Empire
5,8 8 886
ocen
5,8 10 1 8886
4,6 9
ocen krytyków
Godzilla i Kong: Nowe imperium
powrót do forum filmu Godzilla i Kong: Nowe imperium

Myślałem, że już nic głupszego nie zobaczę, a jednak… da się zrobić film który nawet po trailerze wygląda źle. Pół biedy, że to nie z nami problem, bo jakoś w Japonii potrafili zrobic dobrą Godzillę (czytaj. zeszłoroczne Minus One).

___ice___

Dokładnie, w minus one Godzilla nie wyglądała tak imponująco jak w amerykańskiej z 2014 czy 2018, ale film po prostu dużo lepszy, tutaj jakaś rąbanka ze scenariuszem, który co film jest bardziej debilny. Wyjątkiem jest Godzilla z 2014, która mimo swoich wad (niewiele było widać i dosyć mało było Godzilli) to nie można powiedzieć by miała złą fabułę. Generalnie jako fan gada za dzieciaka pogodziłem się z tym, że efektownej Godzilli która będzie jednocześnie dobrym filmem nie zobaczę.

3bit

Nigdy nie myślałem, że Godzillę 2014 zacznę z roku na rok uznawać za lepszy film, bo tyle i tylko chłam wychodził jeśli chodzi o tą markę. Był tylko zbędny ten wątek niektórych osób które miały zerowy wpływ na fabułę, a ich historia była nieciekawa… ta zabijało część filmu i stąd takie mieszane uczucia, ale i tak to było coś, a nie małpa z mieczem lata, a godzilla robi głupie miny.

3bit

Nigdy nie myślałem, że Godzillę 2014 zacznę z roku na rok uznawać za lepszy film, bo tyle i tylko chłam wychodził jeśli chodzi o tą markę. Był tylko zbędny ten wątek niektórych osób które miały zerowy wpływ na fabułę, a ich historia była nieciekawa… ta zabijało część filmu i stąd takie mieszane uczucia, ale i tak to było coś, a nie małpa z mieczem lata, a godzilla robi głupie miny.

ocenił(a) film na 6
___ice___

I pewno dlatego że był dobry to nie za bardzo dało się zobaczyć go w kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones