PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382106}

Głosy z przeszłości

Still Small Voices
6,4 71
ocen
6,4 10 1 71
Głosy z przeszłości
powrót do forum filmu Głosy z przeszłości

Włączyłam sobie telewizor na Jedynkę ot tak sobie, żeby coś grało, jak będę referaty pisać. Trafiłam na ten film. Popatrywałam sobie kątem oka, myślę: "Eeee tam, kolejny film o babie, której po śmierci dziecka wali na dekiel". Ale tak oglądam dalej i kurczę, wcale taki nie był. Niby w kinie już wszystko było, ale tutaj cały pomysł był bardzo ciekawy i stosunkowo prawdopodobny. Dla każdego miłośnika filmów o dziwnych zdarzeniach z przeszłości lub trzymających w napięciu pozycja obowiązkowa! :)

ocenił(a) film na 7
Daguchna

Zgadzam się w 100% z opinią powyżej ;) Chciałam się przy tym uczyć, ale wciągnął mnie ten film i nauka została zakończona. A ten pan z siekierą, to myślałam, że jakąś straszniejsza rolę odegra, a tu jednak okazał się bohaterskim wyczynem ratując dziecko z pożaru ;) i wg mnie ciekawe było zakończenie, nie spodziewałam się takiego zakończenia. Polecam film.

AquaxD

A może skoro spoiler zamieszczasz to uprzedzaj łaskawie, bo możesz zepsuć przyjemność oglądania innym !!

Daguchna

ja również jestem pozytywnie zaskoczona, gdyz nawet nie spowedziewałóam sie tkiego zakończenia myslałam, że ta matka powie że ją zabiła czy coś a tu prosze:) moja ocena filmu to 7,5/10:))

zanka8

Mam nadzieję, że za ten spoiler z przed 3 lat umrzesz w męczarniach.
Pozdrawiam.

Daguchna

Mam prośbę : podajcie proszę mi spoiler,bo zasnęłam w momencie ,gdy ci
staruszkowie powiedzieli,że ich córka utonęła . Błagam ;( -będę
wdzięczna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones